Plan zajęć
Rozmiar tekstu: Zmniejsz litery! | Zwiększ litery!

Plan zajęć na I semestr 2018/2019

 

Poniedziałek

 

Przedmiot

Termin

Prowadzący

Gimnastyka

9.00-9.45

/w grupach/

N. Greszta

Nord  Walking

W/g uzgodnień

 

Język angielski

9.30-11.00
od 15 X

E. Zórańska

Zdrowe odżywianie

11.20

1,15,29X/12,26XI

10XII/7,21I/4II

A. Mazurkiewicz Sychowska

Problemy polityczne współczesnego świata

11.20

8,22X/5,19XI/

3,17XII/14,28I.

Ł. Czerwiński

Warsztaty malarskie

12.30

8,22X/5,19XI

3,17XII/14,28I

E. Bieńko -Kornacka

Język rosyjski

13.00

A. Mazurkiewicz Sychowska

Warsztaty teatralne

15.00

K. Krajkowska

 

Wtorek

 

Plastyka

9.00-11.00
od 16 X

A. Mazurkiewicz Tiesler

COP Hallera 1a

Malarstwo

11.00-13.00
od 9 X

L. Wysocka

COP Hallera 1a

Ekologia i ochrona środowiska

13.15

2,16,30X/6,20XI/4,18XII/

8,22I/5II

W. Rocławska

J. Czeczótka

Podstawy ratownictwa medycznego

11.10-12.00

9,23X/13,27XI/11XII/15,29I

T.Groth

Spotkania  z muzyką

12.15

B. Zubrzycka

Dziedzictwo kulturowe północnych Kaszub

13.15

9X,13XI, 11XII,5 I

R. Kamiński

 

Środa

 

Nord  Walking

W/g uzgodnień

Z. Obrębska

Historia powszechna świata w XX wieku

10.00-10.45

3X/7XI/5XII/9I/6II

R. Miotłowski

Socjologia

11.00-11.45

3X/7XI/5XII/9I/6II

J. Zimiński

Polszczyzna piękna i poprawna

11.00

17X/21XI/19XII/,23I/

U. Kurpisz-Kasprzak

Pamiętnikarstwo w literaturze

12.15

3,17X/7,21XI/5,

19XII/9,23I/6II

W. Kantecka

Historia filozofii

12.15

10,24X/14,28XI/12XII/16,30I

B.Zubrzycka

Psychologia

13.30

10,24X/14,28XI/12XII/16,30I

 

 

E.Dawidowska

Język angielski

16.00

A.Dzierżyńska

 

Czwartek

 

Nauka pływania

/wstęp płatny/

9.30

J. Dołżyńska

Basen Victoria Bolszewo

Język angielski

10.00  11.00  12.00

/trzy grupy/

A. Iskierska- Balka

Język niemiecki

13.00-14.00 15.00

/trzy grupy/

G. Chamera

100 lecie Państwa Polskiego/historia/

15.30

4,18X/8,22XI/6,

20XII/3,17,31 I/

K. Sapieha

Gimnastyka

14.30

ZSM

ul.Dworcowa 5

A.Olejnik-Rychlewska

 

Piątek

 

Rękodzieło artystyczne

9.00-12.00

10.00-12.00

W. Stępniarek

M. Trzcińska 

Pracownia komputerowa

od 15.15

ZSP nr1. ul. Bukowa

Język angielski

16.00

A.Dzierżyńska

Turystyka piesza

wg własnego planu

A. Orszulak

M. Dettlaff

W. Cywińska

B. Krywald

 

Miejsce zajęć ul. Kopernika 13 ( siedziba Uniwersytetu),
w przypadku innej lokalizacji wpisano adres w rubryce – prowadzący

 

Zajęcia w Muzeum/Pałac Przebendowskich:

  • 5 X - Malarstwo niderlandzkie XVI-XVII w" Martwa natura z rakiem".
  • 9 XI - Pieśni patriotyczne -kaszubskie i polskie, z p. T. Fopke
  • 7 XII - Kaszubi w II wojnie światowej - z p. R. Drzeżdżon
  • 4 I - Trudna niepodległość . Kaszubi w 20- leciu  m/wojennym- z p. dr M. Hinc

 

 

 

 

Zajęcia odpłatne

Aquaerobik
wtorek  - 9.30- 10.30 i piątek 11.00-11.45
Hotel Victoria Bolszewo

Dziś: 164 | Wczoraj: 140
Copyright © 2009 YMCA Gdynia